Vedoucí prodejny

Jsi nadšenec do aut a motorek, kterého baví práce s lidmi, nebo už má i zkušenosti s prodejem? Nebaví tě stereotypní práce?
Přidej se k nám a staň se členem Elitního týmu.

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o. a společnost Auto Kelly jsou součástí nadnárodní skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě. Máme více než 50 poboček po celé České Republice.Naši zaměstnanci jsou pro nás srdcem firmy. Díky nim jsme se stali jednou z nejdůležitějších firem v oblasti distribuce náhradních dílů a příslušenství v ČR, ale také v okolních zemích a nyní hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu.

Tvá pracovní náplň bude zahrnovat:

  • odpovědnost za chod provozovny
  • odpovědnost za případné reklamace
  • odpovědnost za finance
  • spolupráci s regionálním ředitelem, vedením společnosti Elit a ostatními odděleními
  • měsíční uzávěrky
  • realizaci změn
  • kontrolní činnost pracovníků, skladu, atd...
  • plánovací činnost
  • účast na pohovorech a následný výběr zaměstnanců

Očekáváme od tebe:

  • schopnost vést a motivovat tým
  • schopnost efektivně řešit problémy
  • schopnost nastavit cíle a snažit se jich dosáhnout
  • dobré organizační a přesvědčovací schopnosti
  • dobrá znalost ovládání PC, Word, Excel, Outlook
  • spolehlivost a jít ostatním příkladem
  • přirozenou autoritu
  • řidičský průkaz sk. B

Na oplátku ti nabízíme:

  • práci pro stabilní společnost v přátelském pracovním prostředí
  • samostatnou a zodpovědnou pozici
  • komplexní zaškolení
  • pracovní poměr na HPP, na dobu neurčitou
  • možnost kariérního růstu a zvýšení kvalifikace
  • mzdové ohodnocení je ve Vašich rukou (fixní mzda+ odměny, příplatky v závislosti na Vašem úspěchu)
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • firemní mobilní telefon
  • garance výplaty vždy a včas
  • 20 dní dovolené + 5 dní bonusového volna navíc
  • balíčky benefitů – Multisport karta, výhodného volání, slevy na náhradní díly na Váš vlastní vůz nebo pro Vaši rodinu, slevy na zájezdy u cestovní kanceláře a mnoho dalšího.

Neváhej a zašli nám svůj životopis .-)

Pracovní oblasti:Vedoucí prodejny/provozu

Jméno: *
Telefon: *
Průvodní dopis
Životopis:  *

Odesláním svých osobních údajů beru na vědomí, že společnost Auto Kelly a.s., se sídlem Ocelářská 891/16, 190 00 Praha 9 – Vysočany ("Auto Kelly") a společnost ELIT CZ, spol. s r.o., se sídlem Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5 ("ELIT") je oprávněna zpracovávat mnou poskytnuté osobní údaje po dobu výběrového řízení a pro případné jednání o uzavření pracovního poměru ve společnosti Auto Kelly nebo ELIT, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Bližší informace o mých právech a o zpracování osobních údajů ze strany Auto Kelly a ELIT jsou obsaženy v dokumentu „Zásady zpracování osobních údajů“, který je k dispozici na stránce Osobní údaje.

Souhlasím, aby mi dali vědět z firmy Auto Kelly a.s. nebo ELIT CZ, spol. s r.o, když pro mě budou mít i jinou vhodnou pozici. Zobrazit více