Servisní technik techniky v autoservisech

Baví Vás vše kolem garážové techniky a aut a rádi něco montujete? Máte šikovné ruce, umíte pracovat samostatně a chcete pomoci budovat kvalitní servisní tým?


Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!


Hledáme člověka, který kromě manuální zručnosti bude umět slušně komunikovat se zákazníkem a bude si umět operativně poradit. Bude se chtít neustále vzdělávat v technice vícero značek a dále se rozvíjet.

Co u nás práce servisního technika obnáší?

  • montáže, instalace a zaškolování obsluhy této techniky: zvedáky, vyvažovačky, zouvačky, plničky klimatizací, geometrie, rozvody vzduchu aj.
  • provádění pravidelných údržeb, kalibrací a případně revizí zařízení
  • testování nových produktů GV
  • tvorba servisně/technických zpráv
  • pomoc a spolupráce s promo týmem na přípravě prezentačních akcí


Co Vám určitě nesmí chybět:

  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe v provádění servisu a údržby min. 2 roky (ne nutně pouze v garážové technice)
  • jste týmový hráč a považujete pořádek, dotahování věcí a spolehlivost za své přednosti
  • ovládáte běžně práci na PC, zejména MS Office
  • máte vyhlášku 50, par.6 nebo SŠ vzdělání - elektro

Co můžeme na oplátku nabídnout my Vám?

Možnost pracovat se zajímavou technikou a s kolegy, kteří jsou profíci v oboru a práce je baví. Firemní servisní vozidlo, notebook, telefon a potřebné vybavení. Jako společnost si zakládáme na firemní kultuře, kterou se snažíme podporovat firemními akcemi. Dále nabízíme 5 dní bonusového volna navíc, stravenky, zaměstnanecké slevy na sortiment, kartu Multisport.

Místo výkonu práce je v daném regionu.


Pracovní oblasti:IS/IT: Správa systémů a HWServisní technik

MÁM ZÁJEM O TUTO POZICI

Jméno: * 
E-mail: * 
Telefon: * 
Průvodní dopis
Životopis:  * 

Odesláním svých osobních údajů beru na vědomí, že společnost Auto Kelly a.s., se sídlem Ocelářská 891/16, 190 00 Praha 9 – Vysočany ("Auto Kelly") a společnost ELIT CZ, spol. s r.o., se sídlem Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5 ("ELIT") je oprávněna zpracovávat mnou poskytnuté osobní údaje po dobu výběrového řízení a pro případné jednání o uzavření pracovního poměru ve společnosti Auto Kelly nebo ELIT, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Bližší informace o mých právech a o zpracování osobních údajů ze strany Auto Kelly a ELIT jsou obsaženy v dokumentu „Zásady zpracování osobních údajů“, který je k dispozici na stránce Osobní údaje.

Souhlasím, aby mi dali vědět z firmy Auto Kelly a.s. nebo ELIT CZ, spol. s r.o, když pro mě budou mít i jinou vhodnou pozici. Zobrazit více